“מבדיקת משרד האוצר עולים נתונים מדאיגים: 83% מהישראלים מפסידים אלפי שקלים בשנה בגלל עודף כיסוי וכפילויות בתיק הביטוח הפרטי.

 

אין ספק שהביטוחי הסיעודי והבריאות הם החשובים ביותר בעולם הביטוח, אך עם זאת תשלום על כיסוי כפול אינו מקנה מענה כפול בשעת הצורך.

מאת: אלון מילר, מגזין הביטוח InsuranceBuzz  | יום א’ 19 במאי 2019 | ת”א, ישראל

shutterstock_715411576

“מבדיקת משרד האוצר נמצא שמרבית הכפילויות נמצאות בביטוחי הסיעודי והבריאות, ונובעות מהלחצים שמפעילים נציגי המכירות של חברות הביטוח, הבלבול בין הכיסויים השונים, והפחד מהיום שתזדקק לטיפול רפואי שמחוץ לסל הבריאות.

הליקויים המרכזיים שנמצאו בתיקי ביטוח פרטיים בישראל?

1. כפל ביטוח – לאחר בדיקות רחבות נמצא שמרבית הישראלים משלמים על אותו כיסוי פעמיים, לפעמים בשתי חברות שונות ולפעמים אותו כיסוי באותה חברת ביטוח.

2. יתר/עודף ביטוח – רבים מהישראלים משלמים על גובה כיסוי רחב בהרבה ממה שהם צריכים בפועל (למשל תשלום ביטוח סיעודי שמקנה משכורת של 20,000 שח לחודש בעקבות מצב סיעודי, כאשר הלקוח בחייו משתכר ב12,000 לחודש).

*בין היתר הן לאחר הרפורמות שנעשו בשנים האחרונות בעולם ביטוחי הבריאות והחיים משרד האוצר הכתיב לחברות הביטוח לעדכן את הפוליסות, מה שיצר תחרות בין החברות והוריד את מחירי פוליסות הבריאות והחיים בעד 40%.

לצערינו משרד האוצר חייב את חברות הביטוח להתקשר לידע את הלקוחות המבוטחים על המחירים והתנאים החדשים ולכן רבים מהישראלים עדיין משלמים מאות שקלים בחודש מעל מה שהם צריכים..

 “אם עד היום חברות הביטוח הרוויחו הון עתק על חשבונך, בדיקה פשוטה שמבוצעת ע״י סוכן ביטוח מורשה בעל רישיון תעזור לך לקבל את הביטוח המתאים ביותר עבורך, לזהות כפילויות ותעזור לך לשלם רק על מה שאתה באמת צריך!

 

השאר שם וטלפון בטופס ונחזור אליך כדי לבדוק איך אפשר להוזיל את תיק הביטוח הקיים שלך,

בדיקת תיק ביטוח מקצועית עשויה לחסוך לך אלפי שקלים לשנה ועד מאות אלפים ברגע תביעה.”

שם מלא:

טלפון:

תוכל לשים לב בטבלת מחירי ביטוחי הבריאות החדשה אין חברה שמדורגת כטובה ביותר, אלא צריך להתאים את הפוליסה לכל אדם באופן אינדיבידואלי לפי גילו והמצב הרפואי. 

ברור למה חברות הביטוח לא ממהרות לשתף אותך במידע הזה, נח להן שתמשיך לשלם יותר ולכסות אותך פחות בשעת הצורך, 

כאן אנחנו נכנסים לתמונה, המשימה שלנו היא לגרום לחברות הביטוח להתחרות עליך כלקוח כדי לעזור לך להיפטר מביטוח הבריאות הישן והחולה שלך,

 

יועץ ביטוח בעל רישיון יבדוק איתך ביחד את תיק הביטוח הקיים שלך, תבדקו ביחד האם הפוליסה שלך מעודכנת ותואמת את צרכיך ובמידה ולא, נבדוק מה ההצעה הטובה ביותר עבורך בשוק הביטוח לפי גילך, מצבך הרפואי, והצורך האישי שלך כדי שמהיום תשלם רק על מה שאתה צריך.

אתה אפילו לא צריך לשלם לנו! את התשלום אנחנו מקבלים מחברות הביטוח, היתרון הגדול שלנו הוא שאנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח ומקבלים מכולן בדיוק את אותה עמלה כך שאין לנו העדפה לטובת חברת ביטוח ספציפית.

 

*רוצה להפסיק לזרוק כסף לפח כל חודש?

*רוצה לשלם רק על מה שאתה צריך?

*רוצה להיות מבוטח על ביטוח בריאות עדכני ללא חורים שמתגלים בזמן תביעה?

עלות בדיקת תיק ביטוח מלאה נעה בין 2,000-500 שקלים למבוטח אבל היום אתה מקבל אותה ללא עלות וללא התחייבות,

 

“השאר שם וטלפון בטופס ונחזור אליך כדי לבדוק איך אפשר להוזיל את תיק הביטוח הקיים שלך,

בדיקת תיק ביטוח מקצועית עשויה לחסוך לך אלפי שקלים לשנה ועד מאות אלפים ברגע תביעה.”

שם מלא:

טלפון:

מי אנחנו?

אנחנו חברה פרטית, ברשותנו צוות של יועצי וסוכני ביטוח מורשים בעלי תעודה, בעלי ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ביטוחי הפרט (ביטוחי חיים/משכנתא, תאונות אישיות, בריאות, מחלות קשות)

אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח בישראל כדי שנוכל לבחון עבורך את ההצעות של כל החברות במעמד שיחה אחת ולהתאים את הביטוח הרלוונטי ביותר אליך מבחינת גיל, מצב רפואי, וצורך אישי.

ברשותינו אחוזי הצלחה של 93% בהוזלת תיק ביטוח למחזיקי תיק פרטי קיים (ביטוחי חיים/משכנתא, תאונות אישיות, בריאות, ומחלות קשות, לא כולל פוליסות ממקום העבודה)

על מה נעבור בבדיקה?

1. נעבור ביחד על תיק הביטוח שלך דרך “הר הביטוח” (ממשק של משרד האוצר שמאחד את כל הפוליסות שלך במסך אחד) נעשה בו סדר, ונוודא שאין לך ביטוחים כפולים או כיסויים שאתה לא צריך.

2. נבדוק את ביטוחי הבריאות והחיים שלך, נבדוק אם הם עומדים בסטנדרטים של הרפורמה והאם התנאים והמחיר עדכניים ותואמים את הצורך שלך, 

לאחר מכן נבדוק את ההצעות המקבילות של כל שאר חברות הביטוח כדי לבדוק בכמה אפשר להוזיל את העלות הפוליסות הקיימות שלך (לפי אותו גובה כיסוי בדיוק).

3. נדריך אותך איך להגיש את ביטוחי החיים והמשכנתא שלך לקבלת החזרי מס (רבים לא יודעים אך המדינה מחזירה גם לשכירים החזרי מס גבוהים על ביטוחי החיים/משכנתא, עד 25% החזר מסך הפרמיה ששילמת ועד 6 שנים אחורה)

 *אם לא ביצעת פעולה זו עד היום כנראה שמחכה לך שם סכום יפה שאתה זכאי מהמדינה.

למי מתאימה הבדיקה?

1. אם אתה מחזיק בביטוח בריאות, חיים/משכנתא, תאונות אישיות, מחלות קשות. (לא כולל ביטוחים ממקום העבודה וקופת החולים)

2. אם רכשת ביטוחים לפני 2016, ולא ביצעת בדיקה מקצעית מאז הרפורמה.

3. אם אתה מרגיש שאתה משלם יותר מידי על תיק הביטוח שלך שלא לצורך.

4. אם אתה מחזיק במספר ביטוחים במקביל ולא בטוח על מה אתה משלם.

5. הבדיקה מתאימה לגברים ונשים כאחד בגיל 21-65.

*הבדיקה לא רלוונטית במידה והיה שינוי קיצוני במצבך הרפואי בשנים האחרונות. (אם חלית במחלות קשות כמו: סרטן, סוכרת אינסולין, אירוע מוחי, וכדומה)

 

“אם גם לך נמאס לזרוק כל חודש כסף לפח השאר עכשיו שם וטלפון בטופס ונחזור אליך לבדיקת תיק מלאה ללא עלות וללא התחייבות.”

שם מלא:

טלפון:

“חשוב לציין, בשני העשורים האחרונים חלו שינויים רבים בביטוחי הבריאות והחיים הפרטיים ולכל רפורמה הייתרונות והחסרונות שלה, בנוסף לכך שינוי במצב רפואי עשוי גם להיות בעל משמעות בפוליסת בריאות ולכן אסור לעשות שינויים או לבטל פוליסת בריאות או חיים ישנה ללא ייעוץ עם איש מקצוע.”