fbpx

“מבדיקת משרד האוצר עולים נתונים מדאיגים: 83% מהישראלים מפסידים אלפי שקלים בשנה בגלל כיסויים כפולים בתיק הביטוח.

 

אין ספק שביטוח הבריאות הינו החשוב ביותר בעולם הביטוח, אך תשלום על כיסוי כפול אינו מקנה מענה כפול בשעת הצורך,

מאת: אלון מילר, מגזין הביטוח InsuranceBuzz  | יום א’ 19 באוגוסט 2018 | ת”א, ישראל

מבדיקת משרד האוצר נמצא שמרבית הכפילויות נמצאות בביטוחי הבריאות, חיים, והתאונות האישיות, ונובעות מהלחצים שמפעילים נציגי המכירות של חברות הביטוח, הבלבול בין הכיסויים השונים, והפחד מהיום שתזדקק לטיפול רפואי שמחוץ לסל הבריאות.

בעיה נוספת שמצא משרד האוצר, פוליסות הבריאות הישנות לא מתעדכנות עם השנים ומספקות את הטכנולוגיה הרפואית של שנת רכישת הפוליסה בלבד ולכן עם השנים מאבדות את הרלוונטיות שלהן,

 

בעקבות כך באפריל 2016 הורתה המפקחת על הביטוח דורית סלינגר על הפסקה מיידית של מכירת הפוליסות הבריאות הישנות והכתיבה רפורמה שחייבה את חברות הביטוח בשיפור תנאים והורדת מחירים משמעותית.

אז מה בעצם השתנה ברפורמה?

1. הפוליסות הבריאות החדשות זהות בין החברות וכוללות את אותם תנאים בדיוק, הפוליסה מכסה שלושה מקרי ביטוח בלבד ללא הרחבות חסרות ערך שמגדילות את רווחי חברת הביטוח שלא לצורך. (תרופות שלא בסל הבריאות, ניתוחים פרטיים עם רופא מנתח לפי בחירת המבוטח, קטסטרופות וניתוחי השתלת איברים בחו”ל)

2. הפוליסות מתעדכנות אחת לשנתיים ללא שאלון בריאות מחדש של המבוטח כדי לוודא שתמיד תקבל את הטיפול החדשני ביותר, 

*בין היתר הן כוללות תרופות גנטיות שמונפקות אישית ע”י בדיקה גנטית של הלקוח, מה שמעלה במאות אחוזים את סיכויי ההחלמה ממחלות קשות כמו סרטן,

בנוסף לכך, התוצאה הישירה של הפוליסות האחידות היא שחברות הביטוח נאלצו להתחיל לתחרות על הלקוח במחיר ובשירות בלבד מה שגרם להורדת מחירים של כ40% בביטוח הבריאות הפרטי,

אם עד היום חברות הביטוח היו מפתות את המבוטחים עם כיסויים מנופחים ויקרים, השינוי של המפקחת אילץ את חברות הביטוח לתת ערך אמיתי ללקוח, ערך בשירות ובמחיר שלא היו עד היום בעולם הביטוח!

תוכל לשים לב בטבלת מחירי ביטוחי הבריאות החדשה אין חברה שמדורגת כטובה ביותר, אלא צריך להתאים את הפוליסה לכל אדם באופן אינדיבידואלי לפי גילו והמצב הרפואי. 

ברור למה חברות הביטוח לא ממהרות לשתף אותך במידע הזה, נח להן שתמשיך לשלם יותר ולכסות אותך פחות בשעת הצורך, 

כאן אנחנו נכנסים לתמונה, המשימה שלנו היא לגרום לחברות הביטוח להתחרות עליך כלקוח כדי לעזור לך להיפטר מביטוח הבריאות הישן והחולה שלך,

יועץ ביטוח מורשה בעל רישיון מטעמנו יבדוק איתך ביחד את תיק הביטוח הקיים שלך, תבדקו ביחד האם הפוליסה שלך מעודכנת ותואמת את צרכיך ובמידה ולא, נבדוק מה ההצעה הטובה ביותר עבורך בשוק הביטוח לפי גילך, מצבך הרפואי, והצורך האישי שלך כדי שמהיום תשלם רק על מה שאתה צריך.

אתה אפילו לא צריך לשלם לנו! את התשלום אנחנו מקבלים מחברות הביטוח, היתרון הגדול שלנו הוא שאנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח ומקבלים מכולן בדיוק את אותה עמלה כך שאין לנו העדפה לטובת חברת ביטוח ספציפית,

*רוצה להפסיק לזרוק כסף לפח כל חודש?

*רוצה לשלם רק על מה שאתה צריך?

*רוצה להיות מבוטח על ביטוח עדכני ללא חורים שמתגלים בזמן תביעה?

עלות בדיקת תיק ביטוח מלאה נעה בין 2,000-800 שקלים למבוטח אבל היום אתה מקבל אותה בחינם וללא התחייבות

 

“השאר שם וטלפון בטופס ומיד נחזור אליך כדי לבדוק איך אפשר להוזיל את תיק הביטוח הקיים שלך,

זה לא יעלה לך שקל אבל זה עכשיו לחסוך לך אלפי שקלים לשנה.”

שם מלא:

טלפון:

מה זה בכלל ביטוח בריאות פרטי, ולמה הוא כל כך חשוב

מי אנחנו?

אנחנו חברה פרטית, ברשותנו צוות של יועצי ביטוח מורשים בעלי תעודה, בעלי ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ביטוחי הפרט (ביטוחי חיים/משכנתא, תאונות אישיות, בריאות, מחלות קשות)

אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח בישראל כדי שנוכל לבחון עבורך את ההצעות של כל החברות במעמד שיחה אחת כדי לספק עבורך את הטוב ביותר.

ברשותינו אחוזי הצלחה של 93% בהוזלת תיק ביטוח למחזיקי תיק פרטי כולל של 100 שקלים ומעלה (ביטוחי חיים/משכנתא, תאונות אישיות, בריאות, ומחלות קשות, לא כולל פוליסות ממקום העבודה)

הזדמנות מיוחדת לשנה החדשה, אנחנו מעניקים למספר לקוחות מוגבל בדיקת תיק ביטוח מלאה ללא עלות וללא התחייבות.”

על מה נעבור בבדיקה?

1. נעבור ביחד על תיק הביטוח שלך דרך “הר הביטוח” (ממשק של משרד האוצר שמאחד את כל הפוליסות שלך במסך אחד) נעשה בו סדר, ונוודא שאין לך ביטוחים כפולים או כיסויים שאתה לא צריך.

2. נבדוק את ביטוחי הבריאות והחיים שלך, נבדוק אם הם עומדים בסטנדרטים של הרפורמה והאם התנאים והמחיר עדכניים, לאחר מכן נבדוק את ההצעות המקבילות של כל שאר חברות הביטוח כדי לבדוק בכמה אפשר להוזיל את העלות הפוליסה שלך (לפי אותו גובה כיסוי בדיוק).

3. נדריך אותך איך להגיש את ביטוחי החיים והמשכנתא שלך לקבלת החזרי מס (כחלק מהחוק החדש כדי לעזור לציבור לדאוג לביטוחים פרטיים המדינה מחזירה גם לשכירים החזרי מס גבוהים על ביטוחי החיים/משכנתא, עד 25% החזר מסך הפרמיה ששילמת ועד 6 שנים אחורה)

 *אם לא ביצעת פעולה זו עד היום כנראה שמחכה לך שם סכום יפה שאתה זכאי מהמדינה.

למי מתאימה הבדיקה?

  • אם אתה מחזיק בביטוח בריאות, חיים/משכנתא, תאונות אישיות, מחלות קשות. (לא כולל ביטוחים ממקום העבודה וקופת החולים)
  • אם רכשת ביטוחים לפני 2016, ולא ביצעת בדיקה מקצעית מאז הרפורמה.
  • אם אתה מרגיש שאתה משלם יותר מידי על תיק הביטוח שלך.
  • אם אתה מחזיק במספר ביטוחים במקביל ולא בטוח על מה אתה משלם.
  • הבדיקה מתאימה לגברים ונשים כאחד בגיל 21-65

*הבדיקה לא רלוונטית במידה והיה שינוי קיצוני במצבך הרפואי בשנים האחרונות. (אם חלית במחלות קשות כמו: סרטן, סוכרת אינסולין, אירוע מוחי, וכדומה)

עלות בדיקת תיק ביטוח מלאה נעה בין 2,000-800 שקלים למבוטח אבל היום אתה מקבל אותה בחינם וללא התחייבות

 

“השאר שם וטלפון בטופס ומיד נחזור אליך כדי לבדוק איך אפשר להוזיל את תיק הביטוח הקיים שלך,

זה לא יעלה לך שקל אבל זה עכשיו לחסוך לך אלפי שקלים לשנה.”

שם מלא:

טלפון:

לשתף

Scroll to top
Skip to content