fbpx

“מבדיקת משרד האוצר עולים נתונים מדאיגים: 83% מהישראלים מפסידים אלפי שקלים בשנה בגלל כיסויים כפולים בתיק הביטוח.

 

אין ספק שביטוח הבריאות הינו החשוב ביותר בעולם הביטוח, אך תשלום על כיסוי כפול אינו מקנה מענה כפול בשעת הצורך,

מאת: אלון מילר, מגזין הביטוח InsuranceBuzz  | יום א’ 19 באוגוסט 2018 | ת”א, ישראל

“מבדיקת משרד האוצר נמצא שמרבית הכפילויות נמצאות בביטוחי הבריאות ונובעות מהלחצים שמפעילים נציגי המכירות של חברות הביטוח, הבלבול בין הכיסויים השונים, והפחד מהיום שתזדקק לטיפול רפואי שמחוץ לסל הבריאות,

בעיה נוספת שמצא משרד האוצר, פוליסות הבריאות הישנות לא מתעדכנות עם השנים ומספקות את הטכנולוגיה הרפואית של שנת רכישת הפוליסה בלבד ולכן עם השנים מאבדות את הרלוונטיות שלהן.

 

בעקבות כך באפריל 2016 הורתה המפקחת על הביטוח דורית סלינגר על הפסקה מיידית של מכירת הפוליסות הבריאות הישנות והכתיבה רפורמה שחייבה את חברות הביטוח בשיפור תנאים והורדת מחירים משמעותית.”

אז מה בעצם השתנה ברפורמה?

1. הפוליסות הבריאות החדשות זהות בין החברות וכוללות את אותם תנאים בדיוק, הפוליסה מכסה שלושה מקרי ביטוח בלבד ללא הרחבות חסרות ערך שמגדילות את רווחי חברת הביטוח שלא לצורך. (תרופות שלא בסל הבריאות, ניתוחים פרטיים עם רופא מנתח לפי בחירת המבוטח, קטסטרופות וניתוחי השתלת איברים בחו”ל)

 

2. הפוליסות מתעדכנות אחת לשנתיים ללא שאלון בריאות מחדש של המבוטח כדי לוודא שתמיד תקבל את הטיפול החדשני ביותר, 

*בין היתר הן כוללות תרופות גנטיות שמונפקות אישית ע”י בדיקה גנטית של הלקוח, מה שמעלה במאות אחוזים את סיכויי ההחלמה ממחלות קשות כמו סרטן.

 

בנוסף לכך, התוצאה הישירה של הפוליסות האחידות היא שחברות הביטוח נאלצו להתחיל לתחרות על הלקוח במחיר ובשירות בלבד מה שגרם להורדת מחירים של כ40% בביטוח הבריאות הפרטי,

אם עד הרפורמה חברות הביטוח היו מפתות את המבוטחים עם כיסויים מנופחים ויקרים, השינוי של המפקחת אילץ את חברות הביטוח לתת ערך אמיתי ללקוח, ערך בשירות ובמחיר שלא היו עד היום בעולם הביטוח!

אם עד היום חברות הביטוח הרוויחו הון עתק על חשבונך מבלי לספק לך את הכיסוי הביטוחי הראוי. 

לאחר הרפורמה של משרד האוצר בדיקה פשוטה שמבוצעת ע״י סוכן ביטוח מורשה בעל רישיון תעזור לך לקבל את הביטוח המתאים ביותר עבורך, לזהות כפילויות ותעזור לך לשלם רק על מה שאת באמת צריכה!

 

“השארי שם וטלפון בטופס ונחזור אליך כדי לבדוק איך אפשר להוזיל את תיק הביטוח הקיים שלך,

בדיקת תיק ביטוח מקצועית עשויה לחסוך לך אלפי שקלים לשנה ועד מאות אלפים ברגע תביעה.”

שם מלא:

טלפון:

תוכל לשים לב בטבלת מחירי ביטוחי הבריאות החדשה אין חברה שמדורגת כטובה ביותר, אלא צריך להתאים את הפוליסה לכל אדם באופן אינדיבידואלי לפי גילו והמצב הרפואי.

ברור למה חברות הביטוח לא ממהרות לשתף אותך במידע הזה, נח להן שתמשיך לשלם יותר ולכסות אותך פחות בשעת הצורך, 

כאן אנחנו נכנסים לתמונה, המשימה שלנו היא לגרום לחברות הביטוח להתחרות עליך כלקוח כדי לעזור לך להיפטר מביטוח הבריאות הישן והחולה שלך,

 

יועץ ביטוח מורשה בעל רישיון יבדוק איתך ביחד את תיק הביטוח הקיים שלך, תבדקו ביחד האם הפוליסה שלך מעודכנת ותואמת את צרכיך ובמידה ולא, נבדוק מה ההצעה הטובה ביותר עבורך בשוק הביטוח לפי גילך, מצבך הרפואי, והצורך האישי שלך כדי שמהיום תשלם רק על מה שאתה צריך.

אתה אפילו לא צריך לשלם לנו! את התשלום אנחנו מקבלים מחברות הביטוח, היתרון הגדול שלנו הוא שאנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח ומקבלים מכולן בדיוק את אותה עמלה כך שאין לנו העדפה לטובת חברת ביטוח ספציפית.

 

*רוצה להפסיק לזרוק כסף לפח כל חודש?

*רוצה לשלם רק על מה שאתה צריך?

*רוצה להיות מבוטח על ביטוח בריאות עדכני ללא חורים שמתגלים בזמן תביעה?

עלות בדיקת תיק ביטוח מלאה נעה בין 2,000-500 שקלים למבוטח אבל היום אתה מקבל אותה ללא עלות וללא התחייבות,

 

“השאר שם וטלפון בטופס ונחזור אליך כדי לבדוק איך אפשר להוזיל את תיק הביטוח הקיים שלך,

בדיקת תיק ביטוח מקצועית עשויה לחסוך לך אלפי שקלים לשנה ועד מאות אלפים ברגע תביעה.”

שם מלא:

טלפון:

“חשוב לציין, בשני העשורים האחרונים חלו שינויים רבים בביטוחי הבריאות הפרטיים ולכל רפורמה הייתרונות והחסרונות שלה, בנוסף לכך שינוי במצב רפואי עשוי גם להיות בעל משמעות בפוליסת בריאות ולכן אסור לעשות שינויים או לבטל פוליסת בריאות ישנה ללא ייעוץ עם איש מקצוע.”

לשתף

Scroll to top
Skip to content