“מבדיקות של משרד האוצר עולים נתונים מדאיגים: 83% מהישראלים מפסידים אלפי שקלים בשנה בגלל כיסויים מיותרים בתיק הביטוח, רק בשנה האחרונה נזרקו לפח 3.5 מיליארד שקלים מכספי ציבור.

 

אין ספק שביטוח הבריאות הינו החשוב ביותר בעולם הביטוח, אך עם זאת במיוחד בתקופה כזאת חשוב שנשלם רק על מה שאנחנו באמת צריכים..

מאת: אלון מילר, מגזין הביטוח InsuranceBuzz  | יום א’ 14 יוני 2020 | ת”א, ישראל

faceless-doctor-with-chocolate-coins-in-hands-4021809

“מבדיקה שערך משרד האוצר נמצא שמרבית הכפילויות נמצאות בביטוחי הבריאות ונובעות בעיקר מהבלבול בין הכיסויים השונים, הפחד מהיום שתזדקק לטיפול רפואי שמחוץ לסל הבריאות, ועל כל זה נוסיף את החוסר ידע שיש לרוב לקוחות בתחום הביטוח והלחצים שמפעילים נציגי המכירות של חברות הביטוח.

 

בעיה נוספת שעלתה: לאחר בדיקות רבות בנושא נמצא שאדם ממוצע עובר כשני ניתוחים במהלך חייו אך משלם על כיסוי הניתוחים (שהוא הכיסוי היקר ביותר בתוך ביטוח הבריאות) כל חייו.

אז מה ניתן לעשות בנידון?

1. בדיקת תיק ביטוח מקצועית לצורך השוואת מחירים בין החברות, לא הרבה יודעים אבל לכל חברה והתמחור שלה לפולסית הבריאות וכן לכל אדם יש את החברה שתהיה זולה יותר בשבילו לפי פרמטים משתנים וצריך לבדוק לכל אדם פרטנית איזה חברה הכי מתאימה בשבילו (לפי: גיל /מין /מקצוע /מחלות רקע/ ועוד..)

2. כדי להקל על הצרכן ולאחר אישורים רבים של משרד האוצר בשנה האחרונה מספר חברות ביטוח הוציא כיסוי ניתוחים חדש שמשלים על כל שאין לך בקופת החולים ולא כמו הכיסוי הסטנדרטי שיש לך “שמכסה על הכל, כולל מה שכבר יש לך מקופה החולים” וכך מהיום יש אופציה חדשה לכיסוי שמצד אחד לא מחסיר ממך כלום אבל מצד שני זול בעד 40%. 

 אם עד היום חברות הביטוח הרוויחו הון עתק על חשבונך על כיסויים יקרים שאתה לא באמת צריך. 

לאחר בדיקה פשוטה שמבוצעת ע״י סוכן ביטוח מורשה בעל רישיון תעזור לך לקבל את הביטוח המתאים ביותר עבורך, לזהות כפילויות והכי חשוב תעזור לך לשלם רק על מה שאתה באמת צריך!

 

“השאר שם וטלפון בטופס ונחזור אליך כדי לבדוק איך אפשר להוזיל את תיק הביטוח הקיים שלך,

בדיקת תיק ביטוח מקצועית עשויה לחסוך לך אלפי שקלים לשנה ועד מאות אלפים ברגע תביעה.”

שם מלא:

טלפון:

תוכל לשים לב בטבלת מחירי ביטוחי הבריאות החדשה אין חברה שמדורגת כטובה ביותר, אלא צריך להתאים את הפוליסה לכל אדם באופן אינדיבידואלי לפי גילו והמצב הרפואי. 

ברור למה חברות הביטוח לא ממהרות לשתף אותך במידע הזה, נח להן שתמשיך לשלם יותר ולכסות אותך פחות בשעת הצורך, 

המשימה שלנו היא לגרום לחברות הביטוח להתחרות עליך כלקוח כדי לעזור לך להיפטר מביטוח הבריאות הישן והחולה שלך ועזור לך לשלם רק על מה שאתה באמת צריך,

יועץ ביטוח בעל רישיון יבדוק איתך ביחד את תיק הביטוח הקיים שלך, תבדקו ביחד האם הפוליסה שלך מעודכנת ותואמת את צרכיך ובמידה ולא, נבדוק מה ההצעה הטובה ביותר עבורך בשוק הביטוח לפי גילך, מצבך הרפואי, והצורך האישי שלך כדי שמהיום תשלם רק על מה שאתה צריך.

אתה אפילו לא צריך לשלם לנו! את התשלום אנחנו מקבלים מחברות הביטוח, היתרון הגדול שלנו הוא שאנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח ומקבלים מכולן בדיוק את אותה עמלה כך שאין לנו העדפה לטובת חברת ביטוח ספציפית.

*רוצה להפסיק לזרוק כסף לפח כל חודש?

*רוצה לשלם רק על מה שאתה צריך?

עלות בדיקת תיק ביטוח מלאה נעה בין 2,000-500 שקלים למבוטח (תלוי במספר הנפשות וגודל התיק) אבל בשל המצב החלטנו לתת מספר מוגבל של בדיקות ללא עלות וללא התחייבות,

 

“השאר שם וטלפון בטופס ונחזור אליך כדי לבדוק איך אפשר להוזיל את תיק הביטוח הקיים שלך,

בדיקת תיק ביטוח מקצועית עשויה לחסוך לך אלפי שקלים לשנה ועד מאות אלפים ברגע תביעה.”

שם מלא:

טלפון:

מי אנחנו?

אנחנו חברה פרטית, ברשותנו צוות של יועצי וסוכני ביטוח מורשים בעלי תעודה, בעלי ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ביטוחי הפרט (ביטוחי חיים/משכנתא, תאונות אישיות, בריאות, מחלות קשות)

אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח בישראל כדי שנוכל לבחון עבורך את ההצעות של כל החברות במעמד שיחה אחת ולהתאים את הביטוח הרלוונטי ביותר אליך מבחינת גיל, מצב רפואי, וצורך אישי.

ברשותינו אחוזי הצלחה של 93% בהוזלת תיק ביטוח למחזיקי תיק פרטי קיים (ביטוחי חיים/משכנתא, תאונות אישיות, בריאות, ומחלות קשות, לא כולל פוליסות ממקום העבודה)

 

על מה נעבור בבדיקה?

1. נעבור ביחד על תיק הביטוח שלך דרך “הר הביטוח” (ממשק של משרד האוצר שמאחד את כל הפוליסות שלך במסך אחד) נעשה בו סדר, ונוודא שאין לך ביטוחים כפולים או כיסויים שאתה לא צריך.

2. נבדוק את ביטוחי הבריאות והחיים שלך, נבדוק אם הם עומדים בסטנדרטים של הרפורמה והאם התנאים והמחיר עדכניים ותואמים את הצורך שלך, 

לאחר מכן נבדוק את ההצעות המקבילות של כל שאר חברות הביטוח כדי לבדוק בכמה אפשר להוזיל את העלות הפוליסות הקיימות שלך (לפי אותו גובה כיסוי בדיוק).

3. נדריך אותך איך להגיש את ביטוחי החיים והמשכנתא שלך לקבלת החזרי מס (רבים לא יודעים אך המדינה מחזירה גם לשכירים החזרי מס גבוהים על ביטוחי החיים/משכנתא, עד 25% החזר מסך הפרמיה ששילמת ועד 6 שנים אחורה)

 *אם לא ביצעת פעולה זו עד היום כנראה שמחכה לך שם סכום יפה שאתה זכאי מהמדינה.

 

למי מתאימה הבדיקה?

1. אם אתה מחזיק בביטוח בריאות, חיים/משכנתא, תאונות אישיות, מחלות קשות. (לא כולל ביטוחים ממקום העבודה וקופת החולים)

2. אם רכשת ביטוחים לפני 2016, ולא ביצעת בדיקה מקצעית מאז הרפורמה.

3. אם אתה מרגיש שאתה משלם יותר מידי על תיק הביטוח שלך שלא לצורך.

4. אם אתה מחזיק במספר ביטוחים במקביל ולא בטוח על מה אתה משלם.

5. הבדיקה מתאימה לגברים ונשים כאחד בגיל 21-65.

*הבדיקה לא רלוונטית במידה והיה שינוי קיצוני במצבך הרפואי בשנים האחרונות. (אם חלית במחלות קשות כמו: סרטן, סוכרת אינסולין, אירוע מוחי, וכדומה)

 

עלות בדיקת תיק ביטוח מלאה נעה בין 2,000-500 שקלים למבוטח אבל היום אתה מקבל אותה ללא עלות וללא התחייבות,

 

“השאר שם וטלפון בטופס ונחזור אליך כדי לבדוק איך אפשר להוזיל את תיק הביטוח הקיים שלך,

בדיקת תיק ביטוח מקצועית עשויה לחסוך לך אלפי שקלים לשנה ועד מאות אלפים ברגע תביעה.”

שם מלא:

טלפון:

“חשוב לציין, בשני העשורים האחרונים חלו שינויים רבים בביטוחי הבריאות והחיים הפרטיים ולכל רפורמה הייתרונות והחסרונות שלה, בנוסף לכך שינוי במצב רפואי עשוי גם להיות בעל משמעות בפוליסת בריאות ולכן אסור לעשות שינויים או לבטל פוליסת בריאות או חיים ישנה ללא ייעוץ עם איש מקצוע.”