“אם גם אתה כמו 83% מהישראלים מחזיק בביטוח חיים או משכנתא, יש 3 פרמטרים פשוטים שאם אתה נמצא לפחות באחד מהם אתה יכול להוזיל משמעותית את העלות החודשית שלך.”

מאת: אלון מילר, מגזין הביטוח InsuranceBuzz  | יום א’ 14 ביוני 2020 | ת”א, ישראל

“לפני שנבדוק האם אתה זכאי להוזלה בעלות ביטוח, בוא נבין באילו פוליסות מדובר:

1. ביטוח חיים (ביטוח ריסק) – ביטוח המפצה במקרה מוות, מטרתו לדאוג לבן זוג ולילדים במקרה פטירה של אב/אם המשפחה.

2. ביטוח חיים למשכנתא – ביטוח חיים שהמוטב הוא הבנק ומטרתו לכסות את יתרת המשכנתא במקרה פטירה.

אם גם אתה מבוטח באחד משני הביטוחים הללו קיימים שלושה פרמטרים שמזכים אותך בהורדה משמעותית בעלות החודשית:
1. מבדיקות רבות עולה שמעל 53% מהישראלים מתעצלים לבדוק ולהשוות ורוכשים ביטוח משכנתא מהבנק במעמד רכישת המשכנתא, חשוב שתבין שהבנק אינו חברת ביטוח ולכל בנק בישראל יש שיתוף פעולה עם חברת ביטוח, רק שהבנק לוקח בממוצע 40% יותר על הביטוח מאשר אם היית מבוטח ישירות מאותה חברה.

2. הנחות זמניות מקובלות מאד בקרב סוכני ביטוח, הנחה של בדרך כלל 40% בשנה הראשונה, 25% בשנה השניה, 15% בשנה השלישית,
בעקבות התחרות שנוצרה בשוק בשנים חברות הביטוח הגדילו את ההנות והורידו מחירים, וכיום ניתן להשיג מחברות הביטוח הנחות של עד 45% הנחה קבועה לכל תקופת הביטוח (גודל ההנחה משתנה לפי פרמטרים שונים בתיק)

3. אם רכשת את ביטוח המשכנתא שלך לפני שנתיים ויותר, בשנים האחרונות יותר ויותר חברות ביטוח מבינות את הפוטנציאל הקיים בעולם ביטוחי במשכנתא, הרי כל מי שלוקח משכנתא מבנק צריך גם ביטוח למשכנתא, ולכן חברות שבעבר לא היו שחקניות בעולם המשכנתא רוצות להתחרות על המקום שלהן בשוק ומורידות מחירים, ולכן כמה שביטוח המשכנתא/חיים שלך יותר ישן כך הסיכוי שאתה יכול להוזיל אותו גדול יותר.”

 

ברור למה חברות הביטוח לא ממהרות לשתף אותך במידע הזה, נח להן שתמשיך לשלם יותר ולכסות אותך פחות בשעת הצורך, 

כאן אנחנו נכנסים לתמונה, המשימה שלנו היא לגרום לחברות הביטוח להתחרות עליך כלקוח כדי לעזור לך להיפטר מביטוח החיים הישן והחולה שלך,

 

יועץ ביטוח מורשה בעל רישיון מטעמנו יבדוק איתך ביחד את תיק הביטוח הקיים שלך, תבדקו ביחד האם הפוליסה שלך מעודכנת ותואמת את צרכיך ובמידה ולא, נבדוק מה ההצעה הטובה ביותר עבורך בשוק הביטוח לפי גילך, מצבך הרפואי, והצורך האישי שלך כדי שמהיום תשלם רק על מה שאתה צריך.

אתה אפילו לא צריך לשלם לנו! את התשלום אנחנו מקבלים מחברות הביטוח, היתרון הגדול שלנו הוא שאנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח ומקבלים מכולן בדיוק את אותה עמלה כך שאין לנו העדפה לטובת חברת ביטוח ספציפית,

 

משרד האוצר עשה מאמצים אדירים כדי להוזיל את שוק ביטוחי החיים, אל תוותר על הזכאות שלך ותצטרף לאלפי ישראלים שכבר חוסכים אלפי שקלים לשנה.

*רוצה להפסיק לזרוק כסף לפח כל חודש?

*רוצה לשלם רק על מה שאתה צריך?

“השאר עכשיו שם וטלפון בטופס ומיד נחזור אליך כדי לבדוק איך אפשר להוזיל את תיק הביטוח שלך,

זה לא יעלה לך שקל אבל זה עכשיו לחסוך לך אלפי שקלים לשנה.”

שם מלא:

טלפון:

מי אנחנו?

 • אנחנו חברה פרטית, ברשותנו צוות של יועצי ביטוח מורשים בעלי תעודה, בעלי ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ביטוחי הפרט (ביטוחי חיים/משכנתא, תאונות אישיות, בריאות, מחלות קשות)
 
 • אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח בישראל כדי שנוכל לבחון עבורך את ההצעות של כל החברות במעמד שיחה אחת כדי לספק עבורך את הטוב ביותר.
 
 • ברשותינו אחוזי הצלחה של 93% בהוזלת תיק ביטוח למחזיקי תיק פרטי כולל של 100 שקלים ומעלה (ביטוחי חיים/משכנתא, תאונות אישיות, בריאות, ומחלות קשות, לא כולל פוליסות ממקום העבודה)
הזדמנות מיוחדת לשנה החדשה, אנחנו מעניקים למספר לקוחות מוגבל בדיקת תיק ביטוח מלאה ללא עלות וללא התחייבות.”

על מה נעבור בבדיקה?

 • נעבור ביחד על תיק הביטוח שלך דרך “הר הביטוח” (ממשק של משרד האוצר שמאחד את כל הפוליסות שלך במסך אחד) נעשה בו סדר, ונוודא שאין לך ביטוחים כפולים או כיסויים שאתה לא צריך.
 
 • נבדוק את ביטוחי הבריאות והחיים שלך, נבדוק אם הם עומדים בסטנדרטים של הרפורמה והאם התנאים והמחיר עדכניים, לאחר מכן נבדוק את ההצעות המקבילות של כל שאר חברות הביטוח כדי לבדוק בכמה אפשר להוזיל את העלות הפוליסה שלך (לפי אותו גובה כיסוי בדיוק).
 
 • נדריך אותך איך להגיש את ביטוחי החיים והמשכנתא שלך לקבלת החזרי מס (כחלק מהחוק החדש כדי לעזור לציבור לדאוג לביטוחים פרטיים המדינה מחזירה גם לשכירים החזרי מס גבוהים על ביטוחי החיים/משכנתא, עד 25% החזר מסך הפרמיה ששילמת ועד 6 שנים אחורה)

 *אם לא ביצעת פעולה זו עד היום כנראה שמחכה לך שם סכום יפה שאתה זכאי מהמדינה.

למי מתאימה הבדיקה?

 • אם אתה מחזיק בביטוח בריאות, חיים/משכנתא, תאונות אישיות, מחלות קשות. (לא כולל ביטוחים ממקום העבודה וקופת החולים)
 • אם לא ביצעת בידקת תיק ביטוח מקצועית מאז הרפורמה.
 • אם אתה מרגיש שאתה משלם יותר מידי על תיק הביטוח שלך.
 • אם אתה מחזיק במספר ביטוחים במקביל ולא בטוח על מה אתה משלם.
 • הבדיקה מתאימה לגברים ונשים כאחד בגיל 21-65

*הבדיקה לא רלוונטית במידה והיה שינוי קיצוני במצבך הרפואי בשנים האחרונות. (אם חלית במחלות קשות כמו: סרטן, סוכרת אינסולין, אירוע מוחי, וכדומה)

עלות בדיקת תיק ביטוח מלאה נא בין 2,000-800 שקלים למבוטח אבל היום אתה מקבל אותה בחינם וללא התחייבות

 

 “השאר שם וטלפון בטופס ומיד נחזור אליך כדי לבדוק בכמה אפשר להוזיל את תיק הביטוח שלך,

זה לא יעלה לך שקל אבל זה עשוי לחסוך לך אלפי שקלים לשנה.”

שם מלא:

טלפון: