“מבדיקת משרד האוצר עולה כי בשנה האחרונה נזרקו לפח 3.5 מיליארד שקלים על כיסויים כפולים בתיקי הביטוח הפרטיים במדינת ישראל,

 

יוזמה חברתית חדשה שתעזור לך לאתר את הכפילויות בתיק הביטוח שלך ותחסוך לך אלפי שקלים בשנה.”

מאת: אלון מילר, מגזין הביטוח InsuranceBuzz  | יום א’ 18 באוגוסט 2019 | ת”א, ישראל

מחקר שנעשה ע”י רשות שוק ההון ומשרד האוצר מעלה נתונים מדאיגים, בשנה האחרונה נמצאו 6.5 מיליון מקרים של כפל ביטוח שמשמעותם 3.5 מיליארד שקלים של מבוטחים שנזרקים לפח בשנה,

 

החדשות הטובות שבעזרת בדיקה פשוטה ניתן לחסוך אלפי שקלים בהוצאות הביטוח החודשיות ולבטל את הכפל הביטוחי והכיסויים מיותרים.

איך הגענו למצב הזה?

1. כפילויות רבות נובעות מהשיווק האגרסיבי שמפעילים נציגי המכירות הטלפונים של חברות הביטוח מבלי לערוך בדיקה יסודית של איזה כיסויים קיימים ללקוח ובירור צרכים אמיתי, כמו כן הפחד מהיום שבו נזדקק לטיפול רפואי שמחוץ לסל הבריאות והשמות השונים לכיסויים דומים מגדילים את צריכת היתר בעולם הביטוח.

 

2. בנוסך לכך לכל אדם צרכים שונים וגיל שונה ולכן יש להתאים את הכיסוי וחברת הביטוח לכל אדם באופן אינדיבידואלי כדי לקבל את התנאים הטובים ביותר לאותו מבוטח.

תוכל לשים לב בטבלת מחירי ביטוחי הבריאות החדשה אין חברה שמדורגת כטובה ביותר, אלא צריך להתאים את הפוליסה לכל אדם באופן אינדיבידואלי לפי גילו והמצב הרפואי.

אז איך גם אתה יכול לחסוך אלפי שקלים בשנה?

 

מבדיקות שערכנו במעל 10,000 תיקי ביטוח למבוטחים בשנה האחרונה מצאנו ש83% מהמבוטחים שמשלמים מעל 250 שקלים לחודש יש לפחות כיסוי כפול אחד בתיק, וככל שתיק הביטוח גדול יותר כך גדל הסיכוי שיש בתיק הביטוח כיסויים כפולים או מיותרים, 

מעבר לכך שבשל רפורמת ביטוחי הבריאות (2016) ורפורמת ביטוחי החיים (2018) נוצרה תחרות בשוק הביטוח שהביאה לירידה של 40% בעלויות של ביטוחי הבריאות והחיים, 

 

לצערנו כחלק מהרפורמה חברות הביטוח לא חוייבו ביצירת קשר יזום עם הלקוח לצורך עידכון התעריפים החדשים וחלק גדול מהמבוטחים עדיין משלמים לפי התעריף הישן והיקר שלא לצורך.

 

“בדיקה מקצועית שמבוצעת ע״י סוכן ביטוח מורשה בעל רישיון תעזור לך לקבל את הביטוח המתאים ביותר עבורך לפי גילך וצרכיך האישיים, לזהות כפילויות, ולוודא שמהיום תשלם רק על מה שאתה באמת צריך!

 

שכר הטרחה הנהוג על בדיקה מלאה נא בין 500-1,500 שקלים, תלוי גודל התיק ומספר הנפשות, למרות העלות הגבוהה יחסית השירות משתלם מאד כי לאחר חודשים בודדים החיסכון בתשלום הביטוח מחזיר את ההשקעה. (לדוגמה חיסכון בסיסי של 100 שקלים בחודש מצתבר ל1,200 שקלים חיסכון בשנה)

 

כחלק מהיוזמה החברתית אנחנו מעניקים לפתיחת השנה החדשה 100 בדיקות ללא עלות וללא התחייבות

 

כדי להתחיל לחסוך מהיום אלפי שקלים בשנה בעלויות הביטוח שלך השאר שם וטלפון בטופס ונחזור אליך כדי לבדוק איך אפשר להוזיל את תיק הביטוח הקיים שלך.”

שם מלא:

טלפון:

מי אנחנו?

אנחנו חברה פרטית, ברשותנו צוות של יועצי וסוכני ביטוח מורשים בעלי תעודה, בעלי ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ביטוחי הפרט (ביטוחי חיים/משכנתא, תאונות אישיות, בריאות, מחלות קשות)

אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח בישראל כדי שנוכל לבחון עבורך את ההצעות של כל החברות במעמד שיחה אחת ולהתאים את הביטוח הרלוונטי ביותר אליך מבחינת גיל, מצב רפואי, וצורך אישי.

ברשותינו אחוזי הצלחה של 83% בהוזלת תיק ביטוח למחזיקי תיק פרטי קיים (ביטוחי חיים/משכנתא, תאונות אישיות, בריאות, ומחלות קשות, לא כולל פוליסות ממקום העבודה)

 

איך מתבצעת בבדיקה?

1. נעבור ביחד על תיק הביטוח שלך דרך “הר הביטוח” (ממשק של משרד האוצר שמאחד את כל הפוליסות שלך במסך אחד) נעשה בו סדר, ונוודא שאין לך ביטוחים כפולים או כיסויים שאתה לא צריך.

2. נבדוק את ביטוחי הבריאות והחיים שלך, נבדוק אם הם עומדים בסטנדרטים של הרפורמה והאם התנאים והמחיר עדכניים ותואמים את הצורך שלך, 

לאחר מכן נבדוק את ההצעות המקבילות של כל שאר חברות הביטוח כדי לבדוק בכמה אפשר להוזיל את העלות הפוליסות הקיימות שלך (לפי אותו גובה כיסוי בדיוק).

3. נדריך אותך איך להגיש את ביטוחי החיים והמשכנתא שלך לקבלת החזרי מס (רבים לא יודעים אך המדינה מחזירה גם לשכירים החזרי מס גבוהים על ביטוחי החיים/משכנתא, עד 25% החזר מסך הפרמיה ששילמת ועד 6 שנים אחורה)

 *אם לא ביצעת פעולה זו עד היום כנראה שמחכה לך שם סכום יפה שאתה זכאי מהמדינה.

 

למי מתאימה הבדיקה?

1. אם אתה מחזיק בביטוח בריאות, חיים/משכנתא, תאונות אישיות, מחלות קשות. (לא כולל ביטוחים ממקום העבודה וקופת החולים)

2. אם רכשת ביטוחים לפני 2016, ולא ביצעת בדיקה מקצעית מאז הרפורמה.

3. אם אתה מרגיש שאתה משלם יותר מידי על תיק הביטוח שלך שלא לצורך.

4. אם אתה מחזיק במספר ביטוחים במקביל ולא בטוח על מה אתה משלם.

5. הבדיקה מתאימה לגברים ונשים כאחד בגיל 21-65.

*הבדיקה לא רלוונטית במידה והיה שינוי קיצוני במצבך הרפואי בשנים האחרונות. (אם חלית במחלות קשות כמו: סרטן, סוכרת אינסולין, אירוע מוחי, וכדומה)

 

עלות בדיקת תיק ביטוח מלאה נעה בין 1,500-500 שקלים למבוטח אבל היום אתה מקבל אותה ללא עלות וללא התחייבות,

 

“השאר שם וטלפון בטופס ונחזור אליך כדי לבדוק איך אפשר להוזיל את תיק הביטוח הקיים שלך,

בדיקת תיק ביטוח מקצועית יכולה לחסוך לך אלפי שקלים לשנה ועד מאות אלפים ברגע תביעה.”

שם מלא:

טלפון:

“חשוב לציין, בשני העשורים האחרונים חלו שינויים רבים בביטוחי הבריאות והחיים הפרטיים ולכל רפורמה הייתרונות והחסרונות שלה, בנוסף לכך שינוי במצב רפואי עשוי גם להיות בעל משמעות בפוליסת בריאות ולכן אסור לעשות שינויים או לבטל פוליסת בריאות או חיים ישנה ללא ייעוץ עם איש מקצוע.”