“מכה נוספת בעקבות נגיף הקורונה, חברות הביטוח לא מוכנות לקחת אחריות על חולי קורונה מאומתים..”

 

בחברות הביטוח טוענים כי עדיין אין מדיניות סופית לגבי מאומתי קורונה ועדיין מחכים להחלטת רשות שוק ההון בנושא..

מאת: אלון מילר, מגזין הביטוח InsuranceBuzz  | יום א’ 18 באוגוסט 2019 | ת”א, ישראל

לאחר דיונים רבים בין רשות שוק ההון לחברות הביטוח ניתנה לחברות הביטוח הקלות שלא לבטח חולי קורונה מאומתים בביטוח חיים או בריאות עד שידעו מה הסיכון הכרוך בזה.. הנושא עדיין נמצא בדיונים..

 

כך שאם עוד לא דאגת לביטוח בריאות או חיים תדע שאם תמצא חיובי לנגיף זה כבר יהיה מאוחר מידי..

כמובן שאם כבר דאגת לביטוח בריאות או שחברת הביטוח מוכנה לקחת עליך אחריות ותפגע מהנגיף תקבל את המענה המלא ללא החרגות..

 

במיוחד בזמנים כאלה חשוב שתדע אתה מכוסה על כל מה שאתה צריך עם זאת שאתה מכוסה “רק” על מה שאתה צריך ולא מוציא כספים מיותרים..

 

בדיקת תיק ביטוח מקצועית יכולה לחסוך לך אלפי שקלים בשנה ולהיות שווה לך עד מאות אלפים ברגע תביעה..

“בדיקה מקצועית שמבוצעת ע״י סוכן ביטוח מורשה בעל רישיון תעזור לך לקבל את הביטוח המתאים ביותר עבורך לפי גילך וצרכיך האישיים, לזהות כפילויות, ולוודא שמהיום תשלם רק על מה שאתה באמת צריך!

 

שכר הטרחה הנהוג על בדיקה מלאה נא בין 500-1,500 שקלים, תלוי גודל התיק ומספר הנפשות, למרות העלות הגבוהה יחסית השירות משתלם מאד כי לאחר חודשים בודדים החיסכון בתשלום הביטוח מחזיר את ההשקעה. (לדוגמה חיסכון בסיסי של 100 שקלים בחודש מצתבר ל1,200 שקלים חיסכון בשנה)

 

כחלק מהיוזמה החברתית אנחנו מעניקים לפתיחת השנה החדשה 100 בדיקות ללא עלות וללא התחייבות

 

כדי להתחיל לחסוך מהיום אלפי שקלים בשנה בעלויות הביטוח שלך השאר שם וטלפון בטופס ונחזור אליך כדי לבדוק איך אפשר להוזיל את תיק הביטוח הקיים שלך.”

שם מלא:

טלפון:

מי אנחנו?

אנחנו חברה פרטית, ברשותנו צוות של יועצי וסוכני ביטוח מורשים בעלי תעודה, בעלי ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ביטוחי הפרט (ביטוחי חיים/משכנתא, תאונות אישיות, בריאות, מחלות קשות)

אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח בישראל כדי שנוכל לבחון עבורך את ההצעות של כל החברות במעמד שיחה אחת ולהתאים את הביטוח הרלוונטי ביותר אליך מבחינת גיל, מצב רפואי, וצורך אישי.

ברשותינו אחוזי הצלחה של 83% בהוזלת תיק ביטוח למחזיקי תיק פרטי קיים (ביטוחי חיים/משכנתא, תאונות אישיות, בריאות, ומחלות קשות, לא כולל פוליסות ממקום העבודה)

 

איך מתבצעת בבדיקה?

1. נעבור ביחד על תיק הביטוח שלך דרך “הר הביטוח” (ממשק של משרד האוצר שמאחד את כל הפוליסות שלך במסך אחד) נעשה בו סדר, ונוודא שאין לך ביטוחים כפולים או כיסויים שאתה לא צריך.

2. נבדוק את ביטוחי הבריאות והחיים שלך, נבדוק אם הם עומדים בסטנדרטים של הרפורמה והאם התנאים והמחיר עדכניים ותואמים את הצורך שלך, 

לאחר מכן נבדוק את ההצעות המקבילות של כל שאר חברות הביטוח כדי לבדוק בכמה אפשר להוזיל את העלות הפוליסות הקיימות שלך (לפי אותו גובה כיסוי בדיוק).

3. נדריך אותך איך להגיש את ביטוחי החיים והמשכנתא שלך לקבלת החזרי מס (רבים לא יודעים אך המדינה מחזירה גם לשכירים החזרי מס גבוהים על ביטוחי החיים/משכנתא, עד 25% החזר מסך הפרמיה ששילמת ועד 6 שנים אחורה)

 *אם לא ביצעת פעולה זו עד היום כנראה שמחכה לך שם סכום יפה שאתה זכאי מהמדינה.

 

למי מתאימה הבדיקה?

1. אם אתה מחזיק בביטוח בריאות, חיים/משכנתא, תאונות אישיות, מחלות קשות. (לא כולל ביטוחים ממקום העבודה וקופת החולים)

2. אם רכשת ביטוחים לפני 2016, ולא ביצעת בדיקה מקצעית מאז הרפורמה.

3. אם אתה מרגיש שאתה משלם יותר מידי על תיק הביטוח שלך שלא לצורך.

4. אם אתה מחזיק במספר ביטוחים במקביל ולא בטוח על מה אתה משלם.

5. הבדיקה מתאימה לגברים ונשים כאחד בגיל 21-65.

*הבדיקה לא רלוונטית במידה והיה שינוי קיצוני במצבך הרפואי בשנים האחרונות. (אם חלית במחלות קשות כמו: סרטן, סוכרת אינסולין, אירוע מוחי, וכדומה)

 

עלות בדיקת תיק ביטוח מלאה נעה בין 1,500-500 שקלים למבוטח אבל היום אתה מקבל אותה ללא עלות וללא התחייבות,

 

“השאר שם וטלפון בטופס ונחזור אליך כדי לבדוק איך אפשר להוזיל את תיק הביטוח הקיים שלך,

בדיקת תיק ביטוח מקצועית יכולה לחסוך לך אלפי שקלים לשנה ועד מאות אלפים ברגע תביעה.”

שם מלא:

טלפון:

“חשוב לציין, בשני העשורים האחרונים חלו שינויים רבים בביטוחי הבריאות והחיים הפרטיים ולכל רפורמה הייתרונות והחסרונות שלה, בנוסף לכך שינוי במצב רפואי עשוי גם להיות בעל משמעות בפוליסת בריאות ולכן אסור לעשות שינויים או לבטל פוליסת בריאות או חיים ישנה ללא ייעוץ עם איש מקצוע.”